Jestem aktorką teatralną, telewizyjną i filmową. Debiutowałam na scenie jako 10-latka w spektaklu „Romeo i Julia” w reżyserii Andrzeja Wajdy rolą Pazia. Jako 19-latka zaczęłam pracę w telenoweli „Klan”. W 2002r. ukończyłam Akademię Teatralną, a następnie przez wiele sezonów byłam na etacie w Teatrze Powszechnym w Warszawie, gdzie miałam okazję pracować m.in z Piotrem Cieplakiem, Anną Augustynowicz, Michałem Zadarą, Iwoną Kępą, Małgorzatą Bogajewską, Waldemarem Śmigasiewiczem, Robertem Glińskim, Markiem Fiedorem, Grzegorzem Wiśniewskim i innymi wybitnymi twórcami i twórczyniami. 

Otrzymałam  „Feliksa Warszawskiego” za najlepszy debiut teatralny. Od kilku lat nie jestem z wyboru związana z żadnym teatrem etatowo i występuję w różnych warszawskich teatrach (Polonia, Och-teatr, Teatr Kamienica, Capitol, Młyn, Nowy) oraz w wielu niezależnych spektaklach na scenach w całej Polsce.

Sprawdź gdzie mnie widział_ś? [kliknij]

Moim głosem mówią w polskiej wersji językowej min. Gamora i Ahsoka [kliknij]. Królowa Meve w grze komputerowej Wiedźmin Gwint „Wojna Krwi” oraz Czarodziejka w Diablo IV.

Sprawdź gdzie mnie słyszał_ś? [kliknij]

Jako lektorka nagrałam ponad 100 audiobooków i zostałam wyróżniona nagrodą magazynu Pocisk dla najlepszej lektorki audiobooków kryminalnych oraz nagrodą Best Audio serwisu Empik Go.

Lubię prowadzić spotkania autorskie, konferencje czy gale. Mam donośny głos, więc poradzę sobie nawet jak wysiądzie nagłośnienie.  

Urodzona: 23.02.1977
Wzrost: 168
Kolor włosów: dowolny